(044) 209 03 56
+380 67 404 83 78

Фільтр пакети до чаю. купити оптом та в роздріб в Києві. Доставка по Україні.
Фільтр-пакети
Фільтр-папір
Прайс-лист дрібний опт
Прайс-лист великий опт
Контакти


Історія появи фільтр-пакетів
Як же заощадити час, не пожертвувавши якістю напою?
Перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю

Новости:

Перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю

Фильтр пакеты для заваривания чаяЧаювання для справжнього цінителя – особливий ритуал, що не терпить метушні. Кожний врожай чаю, як і врожай винограду для марочного вина, відрізняється в залежності від кількості сонця, дощу, врожайності та багато іншого. Правильні аксесуари, посуд при приготуванні чаю мають велике значення. Ніщо не повинне заважати чайному гурманові гідно оцінити відмітні особливості того чи іншого чайного напою. Однак, багато хто з любителів чаю все ж цінують вище істинного задоволення від чаювання зручність та економію часу, вибираючи далеко не завжди якісний пакетований чай.

Поява фільтр-пакетів для заварювання чаю дозволила одночасно здійснити побажання і тих і інших любителів чаювання.

Фільтр-пакети не заважають правильному розкриттю чайного листа, і як наслідок – ідеальному розкриттю смаку чаю. Різноманітність розмірів фільтр-пакетів дозволяє заварювати напій на будь-який об`єм – чи то чайна чашка, чи заварювальний чайник на декілька літрів води. При виготовленні фільтр-пакетів використовується високоякісний, екологічно чистий, нетоксичний фільтр-папір, зроблений з рослинних волокон, не вживається клей. Фільтр-папір не розмокає при заварюванні, не має стороннього запаху та присмаку, і в той же час чудово пропускає букет смаку чайного листа. При вживанні фільтр-пакетів можна самостійно регулювати міцність напою, а також робити різні купажі на свій смак, додавати ароматні трави, квіти та шматочки фруктів. Фильтр бумагаФільтр-пакети – прекрасне рішення при заварюванні лікарських трав та приготуванні блюд, що потребують велику кількість різноманітних спецій.

Велика перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю, на відміну від різних чайних ситечок та нейлонових чи металевих фільтрів, полягає в тому, що вони одноразові. Їх легко використовувати і так же легко та безпечно утилізувати. Вони прекрасно біологічно розкладаються після утилізації, не наносячи шкоди зовнішній середі. У той же час папір, з якого виробляються фільтр-пакети, не піддається впливу мікроорганізмів, а значить, абсолютно безпечний для здоров`я.

Фільтр-пакети для заварювання чаю неймовірно полегшують побут справжнього чаємана. Їх можна взяти з собою на роботу, в поїздку і навіть у гості, щоб завжди бути упевненим у якості свого улюбленого напою.

Назад

   +380 67 404 83 78 - Купити одноразові фільтр пакети до чаю