(044) 209 03 56
+380 67 404 83 78

Фільтр пакети до чаю. купити оптом та в роздріб в Києві. Доставка по Україні.
Фільтр-пакети
Фільтр-папір
Прайс-лист дрібний опт
Прайс-лист великий опт
Контакти


Історія появи фільтр-пакетів
Як же заощадити час, не пожертвувавши якістю напою?
Перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю

Новости:

Як же заощадити час, не пожертвувавши якістю напою?

Фільтр пакети для чаюБудь-який знавець чаю скаже, що справжній заварний чай краще всякого пакетованого. Проте, безумовна зручність фабричних пакетиків зробила їх надзвичайно популярними. Але сьогодні різноманітність сортів чаю безкінечна, на відміну від діапазону стандартизованих сумішей у фабричних пакетиках, та й якість пакетованого чаю залишається під сумнівом. Як же зекономити час, не жертвуючи якістю напою? На допомогу цінителям чаю прийшли фільтр-пакети. Вони ідеально підходять для створення різноманітних напоїв з прекрасного чайного листа із додаванням будь-яких інгредієнтів. За час існування чайних пакетиків було багато нововведень відносно їх форми. Найбільш ранні чайні пакетики були мішковидні. Пізніше чайні пакетики стали плоскими та прямокутними. Нові різновиди форми, що ваблять споживача, за думкою експертів, не так важливі, як об`єм фільтр-пакетів. Для того, щоб чайний лист розкрився та краще заварився, йому необхідний певний простір. Тому серед чайних цінителів найбільш популярні фільтр-пакети з донною складкою (просто – з подвійним дном).

Що стосується матеріалу фільтр-пакетів, експериментів в цьому напрямку також було достатньо багато: Фильтр бумага для фильтр пакетовмарля, шовк, целофан, перфорований папір, нейлон… Паперове термозварювальне волокно, винайдене американцем Уільямом Херменсоном у 1930 році, стало безперечним переможцем.

Фільтр-папір, з якого виробляються фільтр-пакети сьогодні, має всі безперечні переваги. Він екологічно безпечний, нетоксичний, не має сторонніх смаків та запахів, біологічно розкладний, але не піддається розкладанню мікроорганізмами. Фільтр-папір прекрасно пропускає цільний смак та аромат напою, та при цьому відфільтровує фарбувальні молекули приблизно на 50%, запобігаючи зубному наліту.

Фільтр-пакети – справжня знахідка для всіх, хто цінить час та порядок. Їх не потрібно промивати, чистити, як інші аксесуари для заварювання чаю. Їх легко утилізувати, не турбуючись про засмічення каналізаційних стоків.

Фильтр-пакети сподобалися не тільки любителям чаю. Вони полегшили працю народних цілителів та їх пацієнтів, що готують різноманітні відвари з лікарських трав. Фильтр-пакети використовують у своїй роботі і кулінари при приготуванні блюд, що потребують різноманітності спецій.

Назад

   +380 67 404 83 78 - Купити одноразові фільтр пакети до чаю