(044) 209 03 56
+380 67 404 83 78

Фільтр пакети до чаю. купити оптом та в роздріб в Києві. Доставка по Україні.
Фільтр-пакети
Фільтр-папір
Прайс-лист дрібний опт
Прайс-лист великий опт
Контакти


Історія появи фільтр-пакетів
Як же заощадити час, не пожертвувавши якістю напою?
Перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю

Новости:

Історія появи фільтр-пакетів

Винахід чайних пакетиків – найкраще, що сталося в чайному житті з часів появи заварювального чайника. Творець фільтр пакетів

Факт появи чайного пакетика оповитий здогадками та легендами. Найпопулярніша історія оповідає, що американський імпортер чаю Томас Салліван на початку 20-го століття винайшов чайний пакетик суто випадково. Томас, як і інші постачальники чаю того часу,рекламував нові сорти за допомогою розсилки зразків своїм потенціальним клієнтам. У той час чай був дуже дорогим, його надзвичайно цінували та ретельно оберігали від зовнішнього впливу. Контейнерами для перевезення чаю слугували дорогі металеві шкатулки. Салліван вирішив зменшити рекламні витрати та став відсилати зразки у пошитих уручну шовкових мішечках. Деякі клієнти, отримавши ці мішечки з чаєм вирішили, що це новомодний засіб заварювання та кидали їх у чайники, оцінивши переваги цього експерименту. Отримавши згодом свої оптові замовлення, клієнти були пригнічені відсутністю чайних мішечків, що так їм сподобалися, і сказали про це постачальникові. Таким чином Салліван став випадковим винахідником нового чайного аксесуару, що став прототипом сучасних фільтр-пакетів для заварювання чаю. Запатентувати винахід Томасу Саллівану так і не вдалося, так як у патентному бюро до того часу було вже декілька заявок. Проте саме його реклама надала поштовх популяризації чайних пакетиків у всьому світі.

Спочатку чайні пакетикиСтатті про фільтр пакетах користувались особливим попитом в основному у Сполучених Штатах, частково тому, що вони були там винайдені, а частково – тому, що американці просто обожнюють все, що заощаджує їх час та зусилля.

У 20-х роках минулого сторіччя чайними пакетиками користувалися вже практично всі американці.

Сьогодні чайні пакетики надзвичайно популярні в усьому світі. За статистикою ними користуються 98% американців та 96% британців. Вони широко використовуються у таких чайних країнах, як Індія, Китай та Японія.

Звичайно, на сьогоднішній день фабрично запаковані пакетики з чаєм навряд чи задовольнять справжнього чайного гурмана, так як якість розфасованого у них чаю нерідко залишає бажати кращого. Але, на щастя, поява одноразових фільтр-пакетів дозволила насолоджуватися прекрасним напоєм, не жертвуючи власним комфортом. Більше того, фільтр-пакети подарували захоплюючу можливість експериментувати з чайним напоєм, створювати свої оригінальні чайно-трав`яні, чайно-фруктові та навіть чайно-овочеві формули.

Назад

   +380 67 404 83 78 - Купити одноразові фільтр пакети до чаю