(044) 209 03 56
+380 67 404 83 78

Фільтр пакети до чаю. купити оптом та в роздріб в Києві. Доставка по Україні.
Фільтр-пакети
Фільтр-папір
Прайс-лист дрібний опт
Прайс-лист великий опт
Контакти


Історія появи фільтр-пакетів
Як же заощадити час, не пожертвувавши якістю напою?
Перевага фільтр-пакетів для заварювання чаю

Історія чайного листка нараховує тисячоліття. Сказати де і коли саме людина познайомилася з цією дивною рослиною, достатньо складно. У деяких культурах чаювання стало справжнім мистецтвом, своєрідною церемонією: уникальною та неповторною.
Здавалося б, сто років у порівнянні з тисячолітньою тріумфальною ходою крізь культури та віка - все одно, що декілька секунд, зрозумілих та звичних нашому світосприйняттю. Однак, сто останніх років в історії чаю майже найвидатніші.  Саме сторіччя тому на світ з`явився фабричний пакетик з чаєм, що змінив звичний устрій, звичний ритуал та навіть звичний смак чаю.

В останній час улюблені готові пакетики з чаєм починають втрачати свою популярність. З кожним роком споживач стає все більш вимогливим у своєму виборі, шукає нові ідеї та незвичайний смак. Традиційний чайний листок, розфасований у пакетики, у порівнянні з елітними сортами чаю та трав`яними сумішами, що часто складаються індивідуально, виглядають не так привабливо.

Звичний і порівняно небагатий асортимент, відсутність компонента індивідуальності робить чайний пакетик менш бажаною.

Як же запропонувати своїм клієнтам унікальний, індивідуально підібраний чайний напій та при цьому подбати про зручність та комфорт чаювання?

Людині, що ставить перед собою конкретні завдання та бажає постійно підвищувати якість життя, ніщо не завадить. Історія маленького чайного пакетика у котрий раз доводить це. На зміну традиційному чайному пакетику прийшли інноваційні фільтр-пакети, що поєднують всі переваги заварювання чаю у заварювальному чайнику.

Що таке чайний фільтр-пакет та у чому його перевага?

Все геніальне просто. Цю фразу з повною упевненістю можна віднести і до чайних фільтр-пакетів.

Фільтр-пакети для чая – це конвертики, що мають прямокутну форму. Вони виробляються з фільтр-паперу,  до складу якого входять екологічно чисті матеріали рослинного походження, що повністю сумісні з харчовими продуктами. Унікальна технологія виготовлення фільтр-пакетів дозволяє отримати чайний напій виключної якості, зберігаючи його смак та аромат. Завдяки особливій конструкції фільтр-пакету, наявності спеціальної кишені знизу, чай заварюється набагато краще.

Будь я кий сорт чаю – від традиційного китайського до елітного, що продаються майже по грамам, а також трав`яні суміші та лікарські трави, ви можете помістити у чайний фільтр-пакет, доставляючи своїм клієнтам насолоду від процесу чаювання.

Процес заварювання займе всього декілька хвилин, після чого ви легко утилізуєте чайний фільтр-пакет, відправивши його до відра для сміття. Заварка, особливо у великій кількості, нерідко утилізується через каналізацію, засмічуючи труби та спричиняючи багато незручностей.  З фільтр-пакетами, як і із звичайними чайними пакетами, Ви забудете про такі  неприємності.

Особлива перевага: Ваш клієнт завжди буде упевнений як чай, який він п'є. Те, що до чайних пакетиків і якості розфасованого чаю виникають питання недивно. Адже чай, призначений для пакетування, зазвичай дрібніший. У споживача це викликає сумніви, так само, як і у випадку з гранульованим чаєм.

Міцність отримуваного напою - також ваговитий аргумент. Знаючи свої смаки і переваги, Ваш клієнт сам зможе визначити, який по міцності чай він хоче. Чого не доб'єшся використовуючи звичайний пакетований чай.

Помилитися з вибором чаю легко, адже вибір душе великий. Але неможливо помилитися з вибором найзручнішого засобу для заварювання цього напою!  

                                                      

                                                                                               Приємного чаювання!
                                       Ми запрошуємо до співпраці чайні компанії, приватних підприємців, інтернет магазини.

   +380 67 404 83 78 - Купити одноразові фільтр пакети до чаю